Brīvības piemineklis

ID: 
5426
Vārds: 
LNT
Uzvārds: 
Ziņu dienests
Izdevuma nosaukums: 
Brīvības piemineklis
Izdošanas vieta: 
Kāds ir Jūsu personiskais stāsts saistībā ar šo grāmatu?: 

Šajā grāmatā, kas dokumentē Brīvības pieminekļa vēsturi un atjaunošanu, vairākkārt minēti ne tikai daudzie notikumi, ko esam atspoguļojuši un iemūžinājuši ziņu raidījumos, bet arī pati Latvijas Neatkarīgā televīzija (LNT), kas devusi ieguldījumu pieminekļa atjaunošanā (105.lpp. un 275.lpp.).
Tieši šī grāmata - stāstā par Brīvības pieminekļa vēsturi un Kārļa Zāles 125. jubileju - ir izmantota īpaši valsts svētkiem veltītā raidījumā "LNT Ziņu Top 10" 2013. gadā.
LNT ir iedibinājusi nu jau plaši zināmo Patriotu nedēļu, kā īpaši atzīmējamu starp diviem vēsturiskiem datumiem - no 11. līdz 18. novembrim. LNT arī aizsākusi sarkanbaltsarkano karoga krāsu lentīšu nēsāšanas tradīciju. Tagad, kad LNT Ziņās ik gadu pārraidām pie Brīvības pieminekļa teiktās runas, redzam šo lentīti piespraustu ne tikai pie amatpersonu, bet arī iedzīvotāju apģērba.
Brīvības piemineklis ir Latvijas valstiskuma , neatkarības un brīvības simbols. Tas simbolizē vērtības, kuras patiesi no sirds pārstāv arī LNT. Ne velti LNT nozīmē Latvijas Neatkarīgā televīzija, kuras ēterā ziņas ir ik dienu kopš dibināšanas 1996. gada augustā. Brīvība ir ne tikai mūsu valsts, bet arī mediju stūrakmens.

Datums: 
Otrdiena, 15. Augusts 2017