Igaunijas, Latvijas un Lietuvas Augstāko tiesu priekšsēdētāju Prīta Pikamē (Priit Pikamäe), Ivara Bičkoviča un Rimvidas Norkus (Rimvydas Norkus) dāvinājumi
14. jūnijā

Igaunijas dāvinājuma ieraksts:
Dārgie kaimiņi,
Igaunijas Republikas 100. dzimšanas dienā, 2018. gada februārī, tika publicēts biogrāfisks leksikons, kas iepazīstina ar tiesnešiem un prokuroriem, kuri darbojas laika periodā no 1918. līdz 1940. gadam. Šī grāmata ir kā pateicība bijušajiem tiesas spriedējiem un prokuroriem, kas bruģēja ceļu uz neatkarīgas valsts tiesu sistēmu. Ar prieku šodien Jums dāvinu šo mums nozīmīgo grāmatu.
Ar vislabākiem novēlējumiem, Igaunijas Republikas Augstākās tiesas priekšsēdētājs Prīts Pikamē (Priit Pikamäe)

Latvijas dāvinājuma ieraksts:
Šī grāmata ir liecība par Augstākās tiesas devumu Latvijas Republikas atjaunošanā 1990. gadā un atjaunotās valsts tiesiskuma stiprināšanā pirmajos atjaunotās neatkarības gados. Lai Latvijas tiesneši vienmēr atcerētos savu misiju – nodrošināt ikvienam aizstāvēt savas tiesības un likumiskās intereses taisnīgā tiesā, stiprinot ticību Latvijai kā tiesiskais valstij!
Latvijas Republikas Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs

Lietuvas dāvinājuma ieraksts:
Apsveicam Latvijas valsti un tiesu sistēmu atzimējot simtgadi! Lai šī grāmata mūsu valstīs būtu iedvesmas avots nodrošinot likumu lomu.
Lietuvas Augstākās tiesas prezidents Rimvidas Norkus (Rimvydas Norkus)

Foto: Kristians Luhaers